KONTAKT ⇁


START
majmax oferta sprzedaż podnośników
MAJMAX
SPRZEDAŻ PODNOŚNIKÓW

Oferujemy sprzedaż podnośników koszowych różnego typu oraz podnośniki nożycowe sprzedaż w atrakcyjnych cenach.

W naszej ofercie znajdują się urządzenia uznanych marek, zawsze w dobrym stanie technicznym, które przed wystawieniem na sprzedaż są sprawdzane przez specjalistów pod kątem prawidłowości działania i usterek. Wszystkie podnośniki pochodzą z udokumentowanych źródeł. Kupując u nas, mają Państwo pewność, że urządzenia będą pracowały bez przeszkód w Państwa firmie!

Doskonale wiemy, jak dużo kosztują nowe podnośniki. Dlatego postanowiliśmy skupić się na sprzedaży używanego, ale nadal sprawnego sprzętu w bardzo dobrym stanie technicznym. Dlatego też oferujemy zwyżki używane, na których to nasi klienci mogą zaoszczędzić swoje pieniądze i otrzymać do dyspozycji profesjonalny sprzęt, który posłuży przez lata.

W aktualnej sprzedaży znajdują się urządzenia różnych typów, zarówno przeznaczone do prostych, jak i bardziej zaawansowanych prac na wysokościach – prac montażowych, budowlanych, wykończeniowych, pielęgnacji zieleni, wycinki drzew, usuwania śniegu i innych czynności. Dzięki swojej funkcjonalności sprzęt ten znajduje szerokie zastosowanie i jest dobrą inwestycją dla przedsiębiorstw działających w branży budowlanej, remontowej, instalacyjnej, agencji reklamowych, a także dla firm, które chcą skupić się na świadczeniu usług podnośnikami.

Służymy zawsze kompleksową pomocą w doborze odpowiednich urządzeń. Nasi pracownicy dokładnie zaprezentują Państwu nasz asortyment i wskażą na konkretne właściwości sprzętu i dopasują go do Państwa oczekiwań.

Zapewniamy atrakcyjne ceny, dlatego wybierając nasze maszyny używane, nie muszą Państwo przepłacać. Gdy mają Państwo pytania dotyczące naszych urządzeń, zachęcamy już teraz do skontaktowania się z nami – postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na wszystkie pytania!

© Copyright ©2022 Majmax Projekt i realizacja RSO.pl