KONTAKT ⇁


START
majmax oferta mycie i odgrzybianie elewacji
MAJMAX
MYCIE I ODGRZYBIANIE ELEWACJI

Czyszczenie elewacji

Maj-Max oferuje skuteczne czyszczenie elewacji budynków mieszkalnych i użytkowych. Wykonujemy prace zarówno na budynkach wielokondygnacyjnych, jak i parterowych. Stosowana przez nas technologia pozwala na oczyszczanie wszystkich rodzajów podłoża. Czyścimy elewacje wykonane z różnych materiałów: cegieł, betonu, okładzin ceramicznych, stali nierdzewnej, paneli aluminiowych, a także pokryte każdym rodzajem tynku. Poza oczyszczaniem elewacji ze śladów zacieków, osadzającego się smogu i pyłu prowadzimy też kompleksowe odgrzybianie.

Odgrzybianie elewacji

Nasza firma wykonuje efektywne odgrzybianie elewacji. Usuwamy grzyby, mech, porosty i glon z wszelkiego rodzaju ścian, dachów, wnęk, tarasów, a także elementów konstrukcyjnych budynków. Dzięki stosowanym przez nas metodom jesteśmy w stanie nie tylko przywrócić odgrzybianej elewacji pierwotny wygląd, ale również zabezpieczyć powierzchnię.

Czyszczenie i odgrzybianie elewacji z podnośników koszowych

Przeprowadzane przez nas czyszczenie i odgrzybianie elewacji z podnośników koszowych jest optymalną metodą dla wykonywania tego typu prac. Dzięki użyciu podnośników można znacząco skrócić czas prowadzenia robót oraz ograniczyć ich koszty. Wykorzystanie podnośników eliminuje konieczność pracochłonnego i kosztownego rozstawiania rusztowań stacjonarnych. Jest również szybsze, niż korzystanie z rusztowań przejezdnych, ponieważ kosz może poruszać się w dowolnej płaszczyźnie, a operator nie musi tracić czasu na przenoszenie urządzenia czyszczącego i odgrzybiającego.

 

© Copyright ©2022 Majmax Projekt i realizacja RSO.pl