KONTAKT ⇁


START
majmax oferta Wycinka drzew
MAJMAX
WYCINKA DRZEW

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi wycinki drzew i pielęgnacji zieleni. Naszą specjalnością jest wykonywanie prac ogrodniczych na wysokości. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu jesteśmy w stanie prowadzić roboty na wysokości do 35 metrów. Jeżeli potrzebują Państwo pomocy przy wycince drzew i pielęgnacji zieleni, jesteśmy do usług!
Swoją ofertę kierujemy do osób prywatnych, przedsiębiorstw, instytucji, a także spółdzielni mieszkaniowych.
Wycinamy drzewa przy ulicach, na placach, posesjach prywatnych, na terenie szkół, cmentarzy i w innych lokalizacjach. Służymy także pomocą przy pielęgnacji drzew – redukujemy korony, wykonujemy cięcia techniczne, sanitarne i korekcyjne.

Ścinanie i przycinanie drzew, pielęgnacja zieleni

Od lat zajmujemy się profesjonalną wycinką drzew, ścinamy i przycinamy drzewa z użyciem nowoczesnego sprzętu. Kładziemy przy tym nacisk na szybkość i bezpieczeństwo wykonania prac. Nasi pracownicy są przeszkoleni w zakresie prawidłowego prowadzenia prac wycinkowych, dlatego wybierając nasze usługi, mają Państwo pewność, że będą one zrealizowane zgodnie z przepisami. Zachowujemy najwyższą staranność, by nie uszkodzić żadnych okolicznych budynków i konstrukcji oraz okolicznej zieleni – każda wycinka jest dokładnie planowana.

Podnośniki koszowe do prac ogrodniczych

Dysponujemy wieloma typami podnośników koszowych do prac ogrodniczych, dzięki którym możemy bezpiecznie dokonać wycięcia lub przycięcia drzew w różnych lokalizacjach. Nasi pracownicy dopasują odpowiedni sprzęt, aby prace przebiegały zgodnie z planem i z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu – oferujemy nieodpłatną wizję lokalną, na podstawie której przedstawimy wstępną wycenę i umówimy się z Państwem na dogodny termin wykonania usługi. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

© Copyright ©2022 Majmax Projekt i realizacja RSO.pl