KONTAKT ⇁


START
majmax oferta mycie elewacji szklanych
MAJMAX
MYCIE ELEWACJI SZKLANYCH

Firma Maj-Max proponuje swoim klientom szybkie mycie elewacji szklanych. Sprawnie usuwany zanieczyszczenia z powierzchni tafli szklanych, okien oraz elementów konstrukcyjnych ze stali lub szkła. Przywracamy budynkowi świeży i estetyczny wygląd, zmywając plamy, przebarwienia i osadzający się pył i kurz.

Mycie elewacji szklanych z podnośnika koszowego

Mycie elewacji szklanych z podnośnika koszowego umożliwia utrzymanie czystości fasady budynku przez dłuższy czas. W przypadku wyższych budynków wymaga to jednak współpracy z doświadczoną ekipą, która dysponuje zapleczem właściwym do tego typu prac. Firma Maj-Max zapewnia Państwu kompleksową pomoc – dysponujemy nowoczesnymi podnośnikami koszowymi, dzięki którym jesteśmy w stanie wykonać prace na wysokości nawet ponad 50 metrów. W ten sposób jesteśmy w stanie dotrzeć do większości powierzchni na budynkach i dokładnie je umyć.

Mycie elewacji szklanych wodą zdemineralizowaną lub detergentami

Wykonywane przez nas mycie elewacji szklanych wodą zdemineralizowaną pozwala oszczędzić Państwa czas i pieniądze, ponieważ jej użycie nie wymaga wycierania do sucha, dzięki czemu na oczyszczonej powierzchni nie pozostają smugi, plamy ani zacieki. Na życzenie klienta usługę mycia powierzchni szklanych wykonujemy również metodą tradycyjną przy użyciu detergentów.

Nie zakłócamy pracy obiektu, dlatego nasze usługi nie przeszkadzają pracownikom w wykonywaniu swoich zadań. Jesteśmy także w stanie wykonać profesjonalną usługę czyszczenia elewacji i jej odgrzybiania, usuwając z niej groźne i nieestetyczne zanieczyszczenia. Zapewniamy przy tym zawsze przystępne, niskie ceny, dlatego wybierając nasze usługi, nie muszą Państwo dodatkowo martwić się o kwestie opłat za utrzymanie budynku w czystości.
W celu uzyskania informacji dotyczących mycia i czyszczenia elewacji szklanych prosimy o skontaktowanie się z nami – przygotujemy kosztorys prac.

© Copyright ©2022 Majmax Projekt i realizacja RSO.pl