KONTAKT ⇁


START
majmax oferta renowacje obiektów sakralnych
MAJMAX
RENOWACJE OBIEKTÓW SAKRALNYCH

Firma Maj-Max proponuje kompleksowe rozwiązania w zakresie wynajmu podnośników oraz prac wysokościowych. Nasza oferta to także konserwacja i malowanie kościołów. Rzetelne, profesjonalne i terminowe wykonanie usług to dewiza, która kierujemy się we współpracy z klientami oczekującymi najwyższych standardów i jakości. Podstawowym obszarem prowadzonych przez nas prac jest Lublin. Dysponujemy nowoczesnymi podnośnikami koszowymi i nożycowymi, które pozwalają nam na prowadzenie prac zarówno na zewnątrz, jak i we wnętrzach – w tym w wysokich budynkach, np. kościołach. Malowanie elewacji i dachów, złocenie elementów, dekorowanie figur, impregnowanie drewnianych kościółków , to tylko część usług możliwych do wykonania z użyciem naszego sprzętu. Dzięki temu unikamy konieczności rozkładania rusztowań, co znacznie obniża to koszty i przyspiesza realizację prac.

Nasz sprzęt pozwala na prowadzenie prac na wysokości:

  •  do 53 metrów – z użyciem podnośników koszowych
  • do 26 metrów z zastosowaniem podnośnika na gąsienicach gumowych
  • do 12 metrów z użyciem podestów nożycowych, a także do
  • 16 metrów z użyciem pająka na kołach gumowych.

Zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klientów, dobieramy odpowiednie urządzenia pozwalające na prowadzenie najbardziej efektywnych prac zarówno w środku, jak i na zewnątrz obiektów sakralnych. Zapewniamy kompleksową obsługę, która obejmuje wynajem podnośników oraz fachową obsługę operatorską -nasi operatorzy posiadają uprawnienia UDT i wieloletnie doświadczenie w branży. To powoduje, że nasze usługi dają pewność, że prace będą wykonane nie tylko terminowo, ale też fachowo i bezpiecznie.

Nasza oferta to nie tylko malowanie kościołów, ale również prace konserwatorskie, montażowe, mycie okien i elewacji, a także szereg innego rodzaju prac związanych z tymi budynkami. Służymy także pomocą w przypadku sytuacji awaryjnych – aby zlecić wykonanie prac, wystarczy – skontaktować się z nami telefonicznie.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!

 

Renowacje obiektów
© Copyright ©2022 Majmax Projekt i realizacja RSO.pl